Yol Yapım Çalışması Yüzünden Uçağı Kaçıran Emre Kınay, İBB’ye Ateş Püskürdü

Ünlü oyuncu Emre Kınay, yol yapım çalışması yüzünden uçağını kaçırdı. Yol yapım çalışmasını vatandaşlara bildirmeyen İBB ve Kadıköy Belediyesi’ne öfkelenen oyuncu, tepkisini sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile gösterdi.

Kınay; sosyal medya hesabından paylaştığı videoda yetkililere, vatandaşları yol yapım çalışması hakkında bilgilendirmedikleri gerekçesiyle sert eleştiriler yöneltti.

Turne için yola çıktığını ifade eden Kınay; uçak biletine 2500 TL verdiğini, gösteriye yetişemezse bunun hesabını kimin vereceğini sordu.

Emre Kınay: “Kim bu sorumluluğu alacak? Kim bunun sorumlusu? Ekrem İmamoğlu mu? Ulaştırma Bakanlığı mı? İGDAŞ mı?”

Kınay, “Neyi doğru yapıyorsunuz hayatınızda birbirinizle didişmekten başka. Olacak iş mi 2 bin 500 liram gitti. Ben bir uçak için kaç saat önceden çıkabilirim ki böyle bir salaklık olabilir mi?” diyerek sorumluluk sahibi kurumlara tepkisini gösterdi.

Emre Kınay paylaşımında şunları söyledi:

‘Ben Moda’da yaşıyorum. İstanbul Belediyesi İGDAŞ, hiçbir bilgilendirme yapmadan tek yolu kapatmış. Ambulansın da hastanın da uçağa yetişmesi gereken vatandaşın da oradan geçtiği yolu kapatmışsınız. İskeleye doğru yönlendirme var onu da yapmamışsınız. 150 metreyi 1 saat 10 dakikada geldim. Neresinden tutsan dökülüyor. İGDAŞ böyle bir şey yapacaksa söyleyemez mi ‘Doktor Esat Işık Caddesi’nde bir doğalgaz çalışması yapılacaktır. Ona göre tedbirinizi alın’ uçağı kaçırdım. Kim bu sorumluluğu alacak? Kim bunun sorumlusu; Ekrem İmamoğlu mu? Ulaştırma Bakanlığı mı? İGDAŞ mı? Sonra adın deliye çıkıyor, çıkar tabi. Neyi doğru yapıyorsunuz hayatınızda birbirinizle didişmekten başka. Olacak iş mi 2 bin 500 liram gitti. Ben bir uçak için kaç saat önceden çıkabilirim ki böyle bir salaklık olabilir mi?’

Emre Kınay’ın o paylaşımı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir